Bezpieczeństwo infrastruktury

Ivanti/LANDesk Endpoint Security for Endpoint Manager

To sprawdzone rozwiązania które integruje firewall, zarządzanie poprawkami (patch management), kontrole aplikacji (application control) białe i czarne listy i inne rozwiązania dostępne z pojedynczej konsoli.

Ivanti Application Control

Białe i czarne listy oprogramowania
Oparta na technologii chmury usługa oceny reputacji plików i aplikacji
Dokładna kontrola aplikacji i rootkitów
Ochrona systemu plików i rejestru

Ivanti/Shavlik Patch for Microsoft System Center

To skuteczne instalowanie poprawek do aplikacji nie-Micirosft’owych, w postaci prostego i wygodnego dodatku do Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM). Pozwala w większym stopniu wykorzystać inwestycję w System Center i zminimalizować ryzyko działania niezaktualizowanych aplikacji firm trzecich w środowisku firmowym.

Ivanti/Shavlik Patch

Menedżer poprawek ułatwia szybkie wykrywanie luk w zabezpieczeniach systemów Windows, macOS i Linux oraz setek aplikacji innych firm (Acrobat Flash/Reader, Java, przeglądarki internetowe itd.) oraz umiejętne wdrażanie wstępnie przetestowanych poprawek wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Kompleksowa ochrona sieci firmowych - ESET

Rozwiązania ESET dla biznesu zapewniają kompleksową ochronę sieci firmowych, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne. Zapewniają maksymalny poziom ochrony na wszystkich stacjach roboczych w firmie, bez względu na wykorzystywaną platformę systemową (Windows, OS X, Linux). Cała sieć chroniona rozwiązaniami ESET, w tym stacje robocze, serwery i smartfony może być zarządzana przy pomocy jednej webowej konsoli ESET Remote Administrator z dowolnego miejsca na świecie.

Symantec Patch Management

LDMS wspomaga przede wszystkim efektywne zarządzanie zasobami infrastruktury IT. Rozwiązanie oferuje znaczne uproszczenie, automatyzację czasochłonnych zadań IT oferując administratorom wygodną, scentralizowaną konsolę zarządzania, będącą pojedynczym punktem agregacji danych o zasobach infrastruktury IT.

Symantec Endpoint Security

Symantec Endpoint Protection to zintegrowany pakiet aplikacji ochronnych służący do ochrony urządzeń końcowych.

  • Endpoint Protection
  • Endpoint Detection & Response (ATP)
  • Protection Suite
  • Data Center Security

Zobacz także

Bezpieczeństwo danych

Wykrywaj poufne dane gdziekolwiek się znajdują, twórz bazę danych „wrażliwych” i automatycznie zarządzaj ich usuwaniem/przechowywaniem.

Bezpieczeństwo sieciowe

Damiko pomoże Wam tak skonfigurować system, aby poszczególne jego komponenty miały dostęp do informacji, ograniczony do poziomu wynikającego z ich roli w systemie.