Bezpieczeństwo sieciowe

Secure Web Gateway (Proxy SA & ASG)

Advanced Secure Gateway to skalowalny serwer proxy przeznaczony do zabezpieczania komunikacji internetowej i przyspieszania aplikacji biznesowych. Unikalna architektura proxy rozwiązania pozwala mu skutecznie monitorować, kontrolować i zabezpieczać ruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa w Internecie i w chmurze.

Firewall dla aplikacji internetowych & odwrócone proxy

Aplikacje i treści internetowe są coraz częściej atakowane. Firewall Symantec Web Application i odwórcone Proxy, zbudowane na wiodącej w branży platformie ProxySG, zabezpieczają i przyspieszają działanie aplikacji internetowych. Chroń swoją stronę internetową przed 10 najpopularniejszymi atakami według OWASP.

Analiza treści i złośliwego oprogramowania

Analiza treści i złośliwego oprogramowania firmy Symantec powoduje automatyczne łamanie zagrożeń typu zero-day w dynamicznej piaskownicy, zanim zawartość zostanie wysłana do użytkowników. Przeanalizuj nieznaną zawartość w jednej centralnej lokalizacji.

Szyfrowane zarządzanie ruchem (zarządzanie widocznością SSL)

Większość cyber zagrożeń kryje się w szyfrowanej komunikacji – nawet do 70 procent całego ruchu. Rozwiązania Symantec Proxy i SSL Visibility Appliance odszyfrowują ruch, zapewniając bezpieczeństwo infrastruktury w celu zachowania prywatności i integralności danych.

Pośrednik Cloud Access Security (CASB) / Cloud Security Gateway

Platforma CloudSOC firmy Symantec umożliwia firmom korzystanie z aplikacji i usług w chmurze z zachowaniem bezpieczeństwa i zgodności. Zapewnia wgląd w Shadow IT, zarządzanie danymi w aplikacjach oraz ochronę przed zagrożeniami atakującymi konta w chmurze.

Podgląd sieci poprzez Symantec Analytics

Program Symantec Security Analytics przypomina kamerę bezpieczeństwa lub rejestrator DVR w sieci. Zapewnia wzbogacone przechwytywanie pakietów, zapewniając pełną widoczność z zaawansowanym śledzeniem sieci, wykrywanie anomalii i kontrolę treści w czasie rzeczywistym dla całego ruchu w Internecie.

Zobacz także

Bezpieczeństwo infrastrukrury

Skutecznie uchronisz swoje komputery. Odpowiednie aplikacje wykryją i odizolują nawet najbardziej wyszukane zagrożenia.

Bezpieczeństwo danych

Wykrywaj poufne dane gdziekolwiek się znajdują, twórz bazę danych „wrażliwych” i automatycznie zarządzaj ich usuwaniem/przechowywaniem.