Zarządzanie infrastrukturą IT

Ivanti/LANDesk Management Suite (LDMS)

LDMS wspomaga przede wszystkim efektywne zarządzanie zasobami infrastruktury IT. Rozwiązanie oferuje znaczne uproszczenie, automatyzację czasochłonnych zadań IT oferując administratorom wygodną, scentralizowaną konsolę zarządzania, będącą pojedynczym punktem agregacji danych o zasobach infrastruktury IT.

Ivanti Service Manager

Ivanti Service Manager to przystępne cenowo, elastyczne i kompletne rozwiązanie zoptymalizowane do działania w chmurze. Automatyzuj przepływy zadań, eliminując kosztowne procesy ręczne. Bez względu na to, czy szukasz pomocy technicznej / biletów wsparcia dla rozwiązań informatycznych, czy wdrażasz bardziej zaawansowane procesy zarządzania usługami IT.

Ivanti Asset Management

System LANDESK IT Asset Management (ITAM) Suite składa się z dwóch zasadniczych rozwiązań: Asset Intelligence do wykrywania i inwentaryzowania posiadanego sprzętu i oprogramowania, monitorowania dostawców na potrzeby nowych zakupów oraz śledzenie wykorzystania oprogramowania oraz Asset Central do zarządzania cyklem życia sprzętu i oprogramowania, począwszy od nabycia aż do utylizacji.

Ivanti License Optimizer

License Optimizer służy do analizy użycia, rozliczania i optymalizacji kosztów związanych z licencjami oprogramowania, zarówno na urządzeniach użytkowników, w Data Center, albo w chmurze. Rozliczanie licencji nigdy nie było tak proste.

Intel Pro

Nowe możliwości w zdalnym administrowaniu komputerami w firmie. vPro oferuje bardzo bogaty wachlarz możliwości na poziomie hardware, których rozwiązania programowe nie są w stanie udostępnić.

Log System

LOG System to rozbudowana aplikacja służąca do ewidencjonowania zasobów oprogramowania i urządzeń, zarządzania licencjami, a także do audytu legalności oprogramowania w przedsiębiorstwach.

Xtraction – Business Intelligence & Reports

Xtraction pozwala na szybką wizualizacje danych i łatwą ich analizę, łącząc rozproszone źródła, umożliwiając lepsze i szybsze podejmowanie decyzji związanych z ochroną naszych użytkowników i systemów.

Symantec Client/ Server Management (Altiris)

Pakiet Server Management Suite zapewnia administratorom niezbędne rozwiązanie do zarządzania serwerami fizycznymi i wirtualnymi. Pakiet został opracowany z myślą o uproszczeniu całego cyklu eksploatacji serwerów i oferuje rozwiązania do wykrywania, konfigurowania i monitorowania serwerów oraz zarządzania nimi za pośrednictwem centralnej konsoli. Skraca to czas przerw w świadczeniu usług i wydłuża pracę bez przestojów.

Symantec IT Management Suite (Altiris)

Rozwiązanie wspiera administratorów IT i pozwala im na zarządzanie całym cyklem życia stacji końcowych i serwerów dla takich platform jak Windows, Mac, Linux, Unix, a także środowisk wirtualnych, w tym na dystrybucję i wdrażanie oprogramowania, inwentaryzację i zarządzanie zasobami oraz zarządzanie aktualizacjami oprogramowania.

symantec-it-management

Symantec Ghost Solution Suite

Symantec Ghost™ Solution Suite to popularne w branży rozwiązanie do obsługi obrazów i wdrażania oprogramowania w przedsiębiorstwach. Umożliwia łatwe zarządzanie całym cyklem użytkowania komputera PC, w tym instalacją systemu operacyjnego, dystrybucją oprogramowania, migracją oraz wycofaniem z eksploatacji.

Symantec Asset Management

Symantec Asset Management Suite wspomaga zaawansowaną inwentaryzację, śledzenie i zarządzanie informacjami o fizycznych, finansowych i umownych zasobach w aspekcie infrastruktury IT. Pozwala zbudować pełny obraz powiązań i mechanizmów użycia zasobów IT od zakupu i instalacji, po ich utylizację.

MobileIron

Platforma MobileIron łączy w sobie funkcjonalność kompleksowego bezpieczeństwa i narzędzie Enterprise Mobility Management (EMM), w tym tradycyjne zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM), mobilne zarządzanie aplikacjami (MAM) i mobilne narzędzie do zarządzania treścią (MCM).

Zarządzanie plikami – kiteworks

Kiteworks firmy Accellion jest świetną platformą do bezpiecznego współdzielenia plików, tworzenia aplikacji firmowych bogatych w dane, poprawiania efektywności, a zarazem utrzymania poziomu bezpieczeństwa IT oraz zgodności z normami.