Bezpieczeństwo danych

Data Loss Prevention

Produkty Data Loss Prevention to ujednolicony pakiet rozwiązań do wykrywania, monitorowania i ochrony danych poufnych oraz zarządzania nimi w każdym miejscu, w którym są przechowywane i wykorzystywane.

Encryption

Wysoka wydajność szyfrowania całych dysków w stacjach roboczych, komputerach przenośnych i serwerach.

Identity Protection

Rozwiązanie Symantec™ ID Protection (VIP) umożliwia uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń mobilnych. Usługa przekształca urządzenie mobilne w generator haseł jednorazowych, aby zapewnić silne uwierzytelnianie dostępu do sieci korporacyjnej.

Email Security

Rozwiązanie Symantec Mail Security™ for SMTP zapewnia wydajną, zintegrowaną ochronę poczty przed zagrożeniami ze strony wirusów, spamu i innych niepożądanych treści. Ochrona ta występuje w najwcześniejszym punkcie po wejściu do sieci, to znaczy w bramie poczty internetowej (SMTP).

Advanced Threat Protection for Email

Symantec Advanced Threat Protection (ATP) to lepsza wykrywalność, priorytetyzacja i szybsze zapobieganie zaawansowanym i ukierunkowanym atakom.

Wykorzystując potencjał i informacje o cyber-zagrożeniach największej na świecie prywatnej sieci Symantec Global Intelligence Networks, rozwiązanie ATP pozwala szybko wykrywać ataki, które inaczej mogłyby być niezauważone, tak w firmowej sieci, poczcie email jak i stacjach końcowych.

Messaging Gateway (antyspam)

Rozwiązanie to wykorzystuje jedyną w swoim rodzaju metodę do ochrony firm przed atakami ukierunkowanymi. Większość tego typu ataków jest obecnie przeprowadzanych za pomocą złośliwych, pozornie nieszkodliwych, dokumentów załączanych w emailach.

DESLOCK+ - PROSTE SZYFROWANIE DANYCH

To rozwiązanie umożliwiające szyfrowanie danych, dysków oraz stacji roboczych, przeznaczone dla małych i dużych firm.
Wersja kliencka wymaga minimalnej interakcji ze strony użytkownika, co wpływa znacznie na poziom bezpieczeństwa firmowych danych.
Wersja serwerowa pozwala na łatwe zarządzanie użytkownikami oraz stacjami roboczymi oraz zwiększa poziom ochrony dla komputerów znajdujących się w Twojej firmie jak i poza nią.

Zobacz także

Bezpieczeństwo infrastruktury

Skutecznie uchronisz swoje komputery. Odpowiednie aplikacje wykryją i odizolują nawet najbardziej wyszukane zagrożenia.

Bezpieczeństwo sieciowe

Damiko pomożemy Wam tak skonfigurować system, aby poszczególne jego komponenty miały dostęp do informacji, ograniczony do poziomu wynikającego z ich roli w systemie.