Chroń się przed malware’m – aktualizuj oprogramowanie.

Najlepszy system do aktualizacji na rynku – teraz za darmo!

Światowa społeczność związana z dziedziną bezpieczeństwa IT musi działać wspólnie by zażegnać globalne ataki i zagrożenia takie jak WannaCrypt. Dlatego proponujemy Państwu wspólnie z Ivanti możliwość skorzystania z 90-dniowej, pełnej licencji najlepszego na rynku rozwiązania do zarządzania aktualizacjami oprogramowania – całkowicie za darmo.

Oferta pozostaje ważna do  15. Czerwca 2017.

Atak WannaCrypt wyraźnie pokazuje jak ważne jest posiadanie aktualnych wersji oprogramowania: zarówno systemu operacyjnego jak i aplikacji stron trzecich. Ze względu na to zagrożenie Microsoft zdecydował się wypuścić aktualizacje również dla nie wspieranych już wersji systemów operacyjnych, jak XP, Windows 8 i Server 2003, które nie mogą być natywnie wykonane poprzez SCCM. Z Ivanti jest to możliwe.Ta decyzja Microsoftu o udostępnieniu aktualizacji dla starszych systemów dodatkowo podkreśla krytyczną naturę tego zagrożenia.
Ivanti zapewnia łatwość obsługi i automatyzację procesu aktualizacji zarówno z wykorzystaniem SCCM i jego infrastruktury, jak i całkowicie niezależnie. Zapewnia także dostęp do pełnego, najszerszego na rynku, katalogu aktualizacji, aby zapobiec możliwości wykorzystania tej, jak dalszych, wykrywanych podatności przez cyber-przestępców.

Jeśli chcesz otrzymać darmową 90-dniową licencję, skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz jak prosty może być proces wgrywania aktualizacji dla stacji roboczych i serwerów z Ivanti.

[/vc_column]

[/vc_row]

Tags: