Ochrona danych

Złoto rynku, niewidzialna mimo to jednak najcenniejsza a popyt na nią stale rośnie. W dobie postępujących zmian gospodarczych oraz gwałtownego rozwoju technologii informatycznych stanowi jedną z najbardziej pożądanych rzeczy. To informacja decyduje o tym czy określona firma będzie istnieć i jak długo, jej istota przesądza o zyskach a jej bezpieczeństwo o reputacji firmy.

Czy jesteś pewien że Twoje informacje takie jak lista klientów firmy, kalkulacje lub prognozy finansowe na kolejny rok są dobrze zabezpieczone przed kradzieżą? Jak wiele możesz stracić poza komputerem na którym to wszystko się znajduję. Jesteśmy pewni że w wielu wypadkach może to decydować o tym czy Twoja firma po takim incydencie jakim jest kradzież danych będzie w ogóle w stanie istnieć na rynku.

 

Dlatego już dziś dzięki naszemu doświadczeniu chcemy ochronić Cię i Twoją firmę przed przykrymi konsekwencjami z tytułu wycieku poufnych danych. Pamiętaj że laptopa możesz zgubić, pracownik może okazać się nielojalny i przekazać informację firmie konkurencyjnej, lub zwyczajnie możesz paść ofiarą wirusów które pomogą osobom trzecim w zdobyciu informacji które są dla Ciebie i firmy bezcenne.

 

Doskonale wiemy jak temu wszystkiemu zaradzić i jak skutecznie zabezpieczyć całą firmę tak aby próba kradzieży danych była praktycznie niemożliwa. Damy Ci możliwość zablokowania dostępu do informacji nawet w przypadku kiedy zgubisz laptopa czy też telefon na którym będą się one znajdować. Dodatkowo wyśledzimy złodzieja dzięki geolokalizacji z dokładnością do 2 metrów. Brzmi bardzo optymistycznie, prawda?

 

To jednak tylko część naszych możliwości w temacie bezpieczeństwa. Wyobraź sobie że będziesz mieć pełna wiedzę na temat tego co dzieję się z Twoimi ważnymi informacjami w firmie.

Nasze bogate doświadczenie w kwestii bezpieczeństwa informacji stawia nas na pozycji lidera. Dzięki wielu zadowolonym klientom którzy dzięki nam mogą spać spokojnie bez obaw o kradzież lub wyciek informacji w firmie, możemy z całą pewnością powiedzieć że skuteczność w działaniu jest naszym niezbitym atutem a wiedza jaką posiadamy pozwoli nam zaoferować Ci bezpieczeństwo informacji na najwyższym poziomie.