Zapobieganie utracie danych

Codziennie z firm wyciekają gigabajty danych które nie powinny wpaść w ręce osób trzecich. Brak świadomości dotyczących wartości informacji które posiadamy na swoich komputerach w konsekwencji okazuje się wielokrotnie bardzo bolesny w skutkach a straty z tego tytułu potrafią sięgać nawet milionów złotych.

 

W dobie mobilnej pracy gdzie laptop oraz smartphone jest niezbędnym narzędziem pracy i stanowi niemalże mobilne biuro, ochrona informacji jest jedna z najistotniejszych kwestii z której wiele osób zwyczajnie nie zdaję sobie sprawy.

 

Chcemy abyś czuł się spokojny o interesy swojej firmy a zaufanie Twoich klientów było na niezmiennie wysokim poziomie. Dzięki oprogramowaniu Symantec Data Loss Prevention zapewnimy Ci pełna ochronę i poufność informacji. Nie trać czasu na zastanawianie się czy któryś z nielojalnych pracowników przesyła listę klientów lub kalkulacje finansowe do firm konkurencyjnych, dzięki naszemu doświadczeniu zapewnimy Ci pełna ochronę przed tego typy incydentami.

 

Ochrona danych w przypadku próby wysłania ich pocztą, przegrania na pamięci USB, a nawet faxowania jest nasza mocna stroną a skuteczność w likwidowaniu takich zagrożeń znajduje pozytywne potwierdzenie u wielu klientów którzy już skorzystali z naszej oferty.

Posiadając w swojej firmie oprogramowania Symantec Data Loss Prevention dostarczone i zarządzane przez naszych specjalistów będziesz mógł spać spokojnie i bez obaw o kluczowe dane Twojej firmy. W przypadku naruszenia polityki bezpieczeństwa która dla Ciebie stworzymy zawsze będziesz pierwszą osobą która dowie się że doszło do takiego incydentu a nasze oprogramowanie zablokuje taką próbę.

 

Zadasz sobie pewnie teraz pytanie co stanie się w przypadku kiedy laptop zostanie skradziony lub mój pracownik zwyczajnie go zgubi, co wtedy? Spokojnie, jesteśmy na to przygotowani bardziej niż myślisz. Jeżeli czujesz obawę przed takimi sytuacji to oferta dotycząca Symantec PGP jest właśnie dla Ciebie i znajdziesz ją w pozostałych materiałach.

Pamiętaj utrata danych to utrata pieniędzy a przecież w biznesie nie chodzi o to aby je tracić dlatego skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę dotycząca zabezpieczenia Twojej firmy w pełnym zakresie.