Zostań naszym Partnerem

Zostań naszym Partnerem

Czy chcesz swoim potencjałem i energią wesprzeć nasze działania w dostarczaniu Klientom najlepszego rozwiązania w obszarze „Enterprise File Synch & Share”?

Czy zależy Ci na gwarantowanej, wysokiej marży?

Jesteśmy firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach. W związku z  nawiązaniem współpracy z frmą Accellion dostarczającą topowe rozwiązanie EFSS  podejmiemy współpracę z nowymi partnerami. Jeżeli jesteście zainteresowani dołączeniem do grona resellerów rozwiązania kiteworks skontaktujcie  się z nami. Poszukujemy partnerów handlowych na terenie całej Polski.

Sami jesteśmy partnerem wielu producentów oprogramowania, dlatego wiemy, na czym najbardziej zależy partnerom: gwarantowana marża, skuteczna ochrona i długoterminowe  korzyści. Ze swojej strony jesteśmy w stanie wesprzeć Was we wszystkim, co doprowadzi  Was do owocnej współpracy z klientem. Dysponujemy przeszkoloną kadrą techniczną, możemy dla Was przeprowadzić prezentacje, testy, szkolenia dla Waszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla partnerów dotyczącymi współpracy w zakresie kiteworks. Wiecej informacji

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży rozwiązania kiteworks, skontaktuj się z nami: biuro@damiko.pl